SUBSKRYPCJA SMS (Premium MT)

Subskrypcje SMS (Premium MT) – usługa rozliczana cyklicznie. Usługa umożliwiająca zapisanie się do subskrypcji za pomocą telefonu komórkowego. Płatność jest inicjowana w momencie zapisania się do subskrypcji, oraz cyklicznie w wybrane dni.

Usługa jest inicjowana po uzupełnieniu numeru telefonu w formularzu płatności na stronie sprzedażowej. Następnie na podany numer przychodzi kod aktywacyjny usługę który należy przepisać w formularzu płatności.

Subskrypcje SMS są zazwyczaj wykorzystywane w momencie dostarczania treści o charakterze powtarzalnym, jak np. pogoda, informacje czy dowcipy.

Wypisanie się z subskrypcji może nastąpić w każdym momencie. Aby to uczynić wystarczy wysłać darmowy SMS pod wskazany numer telefonu.

Usługa aktualnie niedostępna.

Subskrypcje SMS - rozliczane za usługę następuje cyklicznie

PRZEBIEG PŁATNOŚCI

Wpisanie numeru telefonu na stronie sprzedażowej

Wpisanie numeru telefonu na stronie sprzedażowej

Otrzymanie SMS aktywacyjnego

Przepisanie otrzymanego w wiadomości SMS kodu dostępowego

Przepisanie kodu PIN

Aktywacja Subskrypcji

ZALETY SUBSKRYPCJI SMS

Minimum formalności przy rejestracji konta online

Indywidualne warunki współpracy oraz możliwość negocjacji prowizji

Pełne wsparcie techniczne poprzez e-mail oraz czat online

Możliwość dostosowania wysokości opłat

Możliwość dostosowania częstotliwości rozsyłki wiadomości MT (opłata cykliczna)

Gotowe API umożliwia natychmiastowe wdrożenie płatności MT w serwisie

Wypłata zgromadzonych środków do 24h

Pełen raport Subskrypcji SMS

Mikropłatności to maksymalna wygoda dla kupujących

WYKORZYSTANIE SUBSKRYPCJI SMS

Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie płatności SMS Premium

1

Dostęp do treści na stronie WWW

Z pomocą Subskrypcji SMS, każdy właściciel strony internetowej, może w bardzo prosty sposób zacząć zarabianie na udostępnianych przez siebie treściach. Płatne SMSy przychodzące to szybki i wygodny sposób pobierania opłat za dostęp do treści lub całej strony kontekstowej. Użytkownik po zapisaniu się do Subskrypcji SMS w przeciągu kilku chwil otrzymuje dostęp do płatnej części serwisu. Cały proces trwa kilka minut i zawiera minimum formalności.

2

Sprzedaż dóbr Cyfrowych

Płatne SMS przychodzące są bardzo popularnym sposobem, na zapłatę za zakup dóbr cyfrowych takich jak - pliki z danymi, punkty premium, wirtualną walutę, lub własne dobra, np. poradniki, tutoriale czy e-booki.

3

Loterie oraz konkursy

Od lat są jednymi z najskuteczniejszych form promocji marketingowej. Loterie przeprowadzane przy pomocy Subskrypcji SMS, nie tylko zapewniają zwrot kosztów kampanii marketingowej, ale także zapewniają dochód dopóki użytkownik otrzymuje Subskrypcje SMS. Również zwiększają zainteresowanie daną marką przez konsumentów poprzez otrzymywanie płatnych SMS przychodzących. Zebrane przez organizatora numery telefonów, pozwalają na szybki kontakt poza subskrypcją SMS ze zwycięzcami uczestnikami konkursu.

4

Rozwiązania dedykowane

Oferujemy pełne wsparcie dla naszych partnerów jeśli chodzi o rozwiązania dedykowane. Potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności lub specjalnej usługi? Napisz do nas a przygotujemy rozwiązanie dedykowane specjalnie dla Ciebie.

Zalety wykorzystania subskrypcji SMS

SPOSOBY INICJALIZACJI SUBSKRYBCJI SMS

Sposoby inicjalizacji subskrypcji SMS

SMS AKTYWACYJNY

użytkownik wysyła wiadomość SMS zawierającą PREFIKS na wyznaczony numer MT w celu aktywacji usługi

WAP BILLING

korzystając z internetu mobilnego, użytkownik rejestruje się do subskrypcji poprzez wejście w odpowiedni link. W tym przypadku nie jest wymagane wysłanie SMS ani wprowadzenie PIN-u

PIN FLOW

rejestracja przeprowadzana jest poprzez wpisanie numeru telefonu przez użytkownika na stronie serwisu, otrzymanie kodu PIN do aktywacji i przepisanie go na stronie

PROWIZJA DLA PARTNERA

47%

ceny netto SMS

Podstawowa stawka dla klientów indywidualnych

50%

ceny netto SMS

Podstawowa stawka dla Kont Firmowych