SMS PREMIUM

Premium SMS (MO) - krótkie wiadomości SMS o podwyższonej opłacie. Usługa umożliwia pobieranie opłat z pomocą telefonu komórkowego. Jest to jednorazowa płatność inicjowana z pomocą SMS’a wysłana na numer Premium.

SMS-y Premium – bazują na specjalnej numeracji. Wszystkie składają się z pięciu lub czterech cyfr. Numer zaczyna się od cydry 9 albo 7. Dalsze cyfry informują o koszcie netto wysłanej wiadomości. Wysłanie SMS-a Premium obciąża użytkownika odpowiednią kwotą. Maksymalna wartość SMS-a w tym modelu wynosi 30,75 PLN z VAT.

Dzieki temu modelowi płatności, użytkownicy telefonów komórkowych, mają możliwość opłacenia usługi z poziomu swojego telefonu komórkowego. Organizator usługi otrzymuje prowizję od stawki, która pobierana jest od użytkownika za wysłanie SMS-a.

SMS-y Premium to wiadomości SMS o podwyższonej opłacie

PRZEBIEG PŁATNOŚCI

Wyślij SMS

Wysłanie SMS pod wybrany numer telefonu

Przepisz Kod SMS

Otrzymanie kodu dostępu,który należy wpisać w formularzu na stronie sprzedażowej

Aktywuj usługe SMS

Aktywacja usługi za pomocą SMS

Otrzymaj wynagrodzenie

Naliczenie prowizji wydawcy

ZALETY SMS PREMIUM RATE

Brak formalności przy rejestracji konta online i zakładania kont SMS

Indywidualne warunki współpracy, możliwość negocjacji prowizji

Pełne wsparcie techniczne poprzez czat online oraz e-mail

Możliwość dostosowania wysokości opłaty do Twoich potrzeb

Gotowe API, które umożliwia natychmiastowe wdrożenie mikropłatności Premium SMS w serwisie

Płatność SMS to maksymalna wygoda dla kupujących

Pełen raport SMS Premium Rate

Wypłaty środków do 24h

WYKORZYSTANIE USŁUGI SMS PREMIUM

Wykorzystać usługę SMS Premium można na wiele sposobów:

1

Odblokowanie treści na stronie WWW

Dzięki usłudze SMS Premium, każdy kto zarządza stroną internetową, może łatwo zarobić na udostępnianych przez siebie treściach. Najszybszym najwygodniejszym i najłatwiejszym sposobem jest wykorzystanie mikropłatności SMS. Do płatności SMS dochodzi w momencie gdy użytkownik serwisu będzie chciał dalej przeglądać zablokowaną treść premium. Użytkownik po wysłaniu płatnego SMSa po chwili otrzymuje dostęp do płatnej części serwisu. Cały proces trwa krótką chwilę i jest ograniczony do minimum formalności.

2

Sprzedaż materiałów cyfrowych

Na popularności coraz bardziej zyskuje Mikropłatność SMS jako sposób, na zapłatę za zakup własnych materiałów cyfrowych takich jak - klipy wideo, poradniki, pliki z danymi, licencje, wirtualną walutę, punkty premium, tutoriale, artykuły, oprogramowanie, e-booki.

3

Konkursy, losowania i loterie

Niezwykle skuteczna forma promocji marketingowej. Konkursy przeprowadzane za pomocą płatności SMS, gwarantują zarobek lub zwrot kosztów kampanii marketingowej. Dodatkowo mogą zwiększyć zainteresowanie i zaangażowanie w daną markę przez potencjalnych konsumentów. Zebrane przez organizatora dane kontaktowe, pozwalają na szybki kontakt ze zwycięzcami i uczestnikami konkursu. Numery telefonów, które brały udział w konkursie, lub loterii można wykorzystać w późniejszych kampaniach internetowych, oraz do kontaktu z użytkownikami.

4

Głosowania

Przeprowadzenie głosowania z pomocą usługi SMS Premium, umożliwia zgromadzenie bardziej wiarygodnych ankiet, niż w przypadku ankiety online. W darmowych głosowaniach, użytkownicy mogą głosować w celu manipulacji wyniku lub złośliwie. Klikać w ankiety mogą także roboty. Głosowania poprzez płatności SMS wykluczają tego typu osoby i zbierają rzeczywiste dane. Ankiety poprzez płatne SMS umożliwiają organizatorom poznanie opinii swoich klientów, oraz automatycznie wyświetlają wyniki na stronie organizatora. Opłata za głosowanie jest jednorazowa.

5

Rozwiązania dedykowane

Zapewniamy pełne wsparcie dla naszych partnerów jeśli chodzi o rozwiązania dedykowane. Potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności lub specjalnej usługi? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, lub zadzwoń a przygotujemy rozwiązanie dedykowane specjalnie dla Ciebie.

Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie SMS Premium

PROWIZJA DLA PARTNERA

47%

ceny netto SMS

Podstawowa stawka dla klientów indywidualnych

50%

ceny netto SMS

Podstawowa stawka dla Kont Firmowych